Doskomp jest dynamiczną firmą, działającą w branży informatycznej od 1989 roku. Nasza dobra marka i silna pozycja na rynku są wynikiem ponad ćwierćwiecznego doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania dla administracji publicznej oraz przedsiębiorstw.


Misja przedsiębiorstwa:

Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań informatycznych ułatwiających codzienną pracę w Twojej Organizacji. Budujemy przyjazne, długotrwałe i wzajemnie korzystne relacje z Klientami. Chcemy być postrzegani na rynku jako firma profesjonalna i rzetelna. Naszą wizytówką są rekomendacje Urzędów, Przedsiębiorstw i innych Organizacji, które skorzystały z naszych rozwiązań.

  • Nasi doświadczeni Konsultanci zapewniają Państwu pomoc merytoryczno-techniczną w zakresie eksploatacji naszych produktów poprzez: wizyty powdrożeniowe, szkolenia wstępne i uzupełniające, wsparcie poprzez telefon, e-mail oraz komunikatory internetowe.
  • Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i propozycje rozwoju oferowanych przez nas rozwiązań. Osoby zainteresowane współpracą z doświadczoną firmą, zapraszamy do działu Praca gdzie możecie Państwo zapoznać się z ofertami pracy oraz przesłać swoją aplikację.