Proszę wypełnić formularz:

Pola oznaczone gwiazdką* są obowiązkowe.

* Proszę podać Imię:

* Proszę podać Nazwisko:

* Proszę podać Email:

Proszę podać Nr Telefonu:

* Proszę wybrać produkty, których prezentację, chcą Państwo zamówić. Trzymając klawisz shift można zaznaczyć kilka. Można także wybrać opcje "INNY PRODUKT" lub "KONTAKT W INNEJ SPRAWIE".

Proszę podać dodatkowe Wiadomości, jeśli chcą Państwo coś jeszcze uszczegółowić:

Chcę być informowany o produktach oferowanych przez OPW Doskomp:

W tym celu wyrażam zgodę na przesyłanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych oraz na używanie komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego OPW Doskomp Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Stanisława Dubois 114/116, 93-465 Łódź, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne.

Chcę być informowany o aktualnych rabatach i ofertach specjalnych na produkty oferowane przez podmioty z grupy ITTS (LPE Sp. z o. o., JTW Sp. z o. o., IT Systems and Solutions Sp. z o. o.):

W tym celu wyrażam zgodę na przesyłanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych oraz na używanie komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego podmiotów z grupy ITTS, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne.

TU znajdą Państwo szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez OPW Doskomp Sp. z o. o. oraz o prawach, które w związku z tym przysługują podmiotom danych.

* Proszę zaznaczyć Captcha: