Proszę wypełnić formularz:

Pola oznaczone gwiazdką* są obowiązkowe.

* Proszę podać Imię:

* Proszę podać Nazwisko:

* Proszę podać Email:

Proszę podać Nr Telefonu:

* Proszę wybrać produkty, których prezentację, chcą Państwo zamówić. Trzymając klawisz shift można zaznaczyć kilka. Można także wybrać opcje "INNY PRODUKT" lub "KONTAKT W INNEJ SPRAWIE".

Proszę podać dodatkowe Wiadomości, jeśli chcą Państwo coś jeszcze uszczegółowić:

Proszę o wyrażenie zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od OPW DOSKOMP Sp. z o.o. i innych podmiotów z Grupy ITSS (www.itss.pl) komunikacji marketingowej, której celem jest w szczególności promocja usług oraz towarów oferowanych przez te podmioty, informowanie o wydarzeniach dotyczących ich działalności, przy wykorzystaniu moich danych:

adres e-mail (otrzymywanie wiadomości e-mail)

numer telefonu (otrzymywanie wiadomości sms, mms oraz połączeń przychodzących)

Administratorem Twoich danych osobowych jest OPW DOSKOMP Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Stanisława Dubois 114/116, 93-465 Łódź (dalej jako ,,DOSKOMP’’). Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez zadanie pytania, w tym o możliwość zarezerwowania terminu bezpłatnej prezentacji produktu. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Możesz wyrazić również dobrowolną zgodę na otrzymywanie komunikacji marketingowej bądź na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych a administratorami Twoich danych staną się spółki z Grupy ITSS czyli podmioty powiązane organizacyjnie lub kapitałowo z DOSKOMP. Przypominamy, że wyrażenie którejkolwiek ze zgód jest w pełni dobrowolne i że możesz w każdym czasie odwołać udzielone nam zgody.

* Proszę zaznaczyć Captcha: