Proszę wypełnić formularz:

Pola oznaczone gwiazdką* są obowiązkowe.

* Imię:

* Nazwisko:

* Email:

Nr Telefonu:

*Proszę wybrać program, którego dotyczy zgłoszenie. Trzymając klawisz shift można zaznaczyć kilka. Można także wybrać opcje "INNY PRODUKT" lub "KONTAKT W INNEJ SPRAWIE".

Proszę opisać problem/zakres pomocy merytoryczno-technicznej:

Proszę załączyć plik (opcjonalnie):

Chcę być informowany o produktach oferowanych przez OPW Doskomp:

W tym celu wyrażam zgodę na przesyłanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych oraz na używanie komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego OPW Doskomp Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Stanisława Dubois 114/116, 93-465 Łódź, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne.

Chcę być informowany o aktualnych rabatach i ofertach specjalnych na produkty oferowane przez podmioty z grupy ITTS (LPE Sp. z o. o., JTW Sp. z o. o., IT Systems and Solutions Sp. z o. o.):

W tym celu wyrażam zgodę na przesyłanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych oraz na używanie komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego podmiotów z grupy ITTS, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne.

TU znajdą Państwo szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez OPW Doskomp Sp. z o. o. oraz o prawach, które w związku z tym przysługują podmiotom danych.

* Proszę zaznaczyć Captcha: